REKLAMA
Znaleziono 6216 wyników
Niemiecka firma Hager Group buduje nową fabrykę w Bieruniu. Powstanie prawie 1000 nowych miejsc pracyartykuł
Pokaż artykuł
Niemiecka firma Hager Group buduje nową fabrykę w Bieruniu. Powstanie prawie 1000 nowych miejsc pracy
Hager, wiodący producent produktów elektrycznych dla branży przemysłu i nieruchomości, w sierpniu br. rozpoczął budowę nowego zakładu produkcyjnego w Bieruniu w województwie śląskim. Obiekt o powierzchni ponad 20 000 mkw. zrealizowany zostanie przez Panattoni. Wartość inwestycji wspierającej rozwój Grupy Hager wyniesie ok. 50 mln euro. W nowej fabryce produkowane będą głównie elektryczne urządzenia zabezpieczające. W zakładzie zatrudnienie znajdzie prawie 1000 pracowników.
[Wrocław] W piątek rozpoczyna się remont torów na Mickiewiczaartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] W piątek rozpoczyna się remont torów na Mickiewicza
Sześć tygodni potrwa remont torów między w ul. Mickiewicza na odcinku od skrzyżowania Mickiewicza/ P...
[Aglomeracja Wrocławska] Kessel kończy rozbudowę fabryki w Biskupicach Podgórnychartykuł
Pokaż artykuł
[Aglomeracja Wrocławska] Kessel kończy rozbudowę fabryki w Biskupicach Podgórnych
Dobiega końca rozbudowa fabryki niemieckiej firmy Kessel na terenie strefy inwestycyjnej w podwrocła...
[Aglomeracja Wrocławska] Empol wybuduje nową fabrykę w Miękiniartykuł
Pokaż artykuł
[Aglomeracja Wrocławska] Empol wybuduje nową fabrykę w Miękini
Fabryka okien Empol zdecydowała się zainwestować na terenie podstrefy Miękinia należącej d...
[Jelenia Góra] Kolejne nowe miejsca pracy w fabryce Dr. Schneider Automotive Polskaartykuł
Pokaż artykuł
[Jelenia Góra] Kolejne nowe miejsca pracy w fabryce Dr. Schneider Automotive Polska
14 lipca br. w Radomierzu pod Jelenią Górą uruchomiono oficjalnie nową część spółki Dr. Schneider Au...
Dolny Śląsk: HOERBIGER Automotive rozbuduje za 47 mln zł fabrykę w Bolesławcuartykuł
Pokaż artykuł
Dolny Śląsk: HOERBIGER Automotive rozbuduje za 47 mln zł fabrykę w Bolesławcu
Niemiecko-szwajcarska firma z branży motoryzacyjnej HOERBIGER Automotive otrzymała kilka tygodni tem...
[śląskie] Pol-Technology zainwestuje 25 mln zł w budowę fabryki w Sosnowcuartykuł
Pokaż artykuł
[śląskie] Pol-Technology zainwestuje 25 mln zł w budowę fabryki w Sosnowcu
Kolejna inwestycja z branży samochodowej jest przygotowywana na Górnym Śląsku. Spółka Pol-Technology...
[Warszawa] Pasaż handlowy "Czerwona Torebka"inwestycja
Pokaż inwestycję
[Warszawa] Pasaż handlowy "Czerwona Torebka"
Warszawa, Białołęka
Aldi, ul. Dąbrowskiejinwestycja
Pokaż inwestycję
Aldi, ul. Dąbrowskiej
Kraków, Nowa Huta, Dąbrowskiej
Pod Poznaniem powstanie wielka polsko-koreańska inwestycja i setki miejsc pracy?artykuł
Pokaż artykuł
Pod Poznaniem powstanie wielka polsko-koreańska inwestycja i setki miejsc pracy?
W aglomeracji poznańskiej może powstać nowa, wielka inwestycja i setki miejsc pracy. Polsko-koreański konsorcjum rozważa inwestycję w rejonie lotniska Bednary (gmina Pobiedziska, powiat poznański). Szuka lokalizacji pod budowę montowni wyrzutni rakietowych i pocisków kierowanych.
[Wrocław] Hotele, biurowce i mieszkania. Wokół placu Wolności zaroiło się od inwestycjiartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Hotele, biurowce i mieszkania. Wokół placu Wolności zaroiło się od inwestycji
Budowa Narodowego Forum Muzyki i przebudowa ulicy Zamkowej dały impuls do rozwoju całej okolicy wokó...
PGNiG i Grupa Equinor podpisały pakiet kontraktów na dostawy gazu do Baltic Pipeartykuł
Pokaż artykuł
PGNiG i Grupa Equinor podpisały pakiet kontraktów na dostawy gazu do Baltic Pipe
Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo SA oraz spółki z grupy Equinor ASA zawarły umowy kupna-sprzedaży gazu ziemnego wydobywanego na Norweskim Szelfie Kontynentalnym. Łączny wolumen podpisanych kontraktów to 2,4 mld m sześc. gazu rocznie przez 10 lat. Dostawy gazu trafią do Polski dzięki gazociągowi Baltic Pipe.
Puste biura w Polsce to mit? Pracownicy wrócili, ale potrzeba zmian, by ich zatrzymaćartykuł
Pokaż artykuł
Puste biura w Polsce to mit? Pracownicy wrócili, ale potrzeba zmian, by ich zatrzymać
Wbrew popularnej narracji o pustych biurach, pracownicy wcale się z nimi nie pożegnali, wynika z najnowszego Raportu Coworking 2026, opublikowanego w kwietniu przez Brain Embassy. Według autorów opracowania, niemal 8 na 10 badanych nadal pracuje z biura pięć dni w tygodniu. Wcale to jednak nie oznacza, że każde biuro spełnia dziś swoją rolę. Przeciwnie, 41 proc. wskazuje hałas, brak prywatności i rozpraszacze jako główne bariery produktywności. Wnioski z Raportu są jasne – w nowej rzeczywistości pracy to nie pracownik ma dostosować się do biura, lecz biuro powinno zasłużyć na jego obecność, wspierając koncentrację, relacje i efektywność.
Alsecco sp. z o.ofirma
Pokaż firmę
Alsecco sp. z o.o
Szczecin, Wojska Polskiego 13A
[Wrocław] Biurowiec "Grabiszyńska Office Centre"inwestycja
Pokaż inwestycję
[Wrocław] Biurowiec "Grabiszyńska Office Centre"
Wrocław, Stare Miasto
[Warszawa] Budynek Centralinwestycja
Pokaż inwestycję
[Warszawa] Budynek Central
Warszawa, Śródmieście
Stellantis uruchomił w Tychach produkcję Alfy Romeo Junior Ibrida Q4 [ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
Stellantis uruchomił w Tychach produkcję Alfy Romeo Junior Ibrida Q4 [ZDJĘCIA]
Zakład Samochodów Osobowych Stellantis w Tychach uruchomił produkcję Alfy Romeo Junior Ibrida Q4 z napędem na wszystkie koła i automatyczną aktywacją napędu tylnej osi.
Pierwszy etap wielkiego kompleksu CTPark Sulechów na ukończeniu artykuł
Pokaż artykuł
Pierwszy etap wielkiego kompleksu CTPark Sulechów na ukończeniu
Deweloper i inwestor CTP wchodzi w decydującą fazę realizacji pierwszego etapu CTPark Sulechów – inwestycji umożliwiającej prowadzenie szerokiego zakresu operacji magazynowo-produkcyjnych. Nowy obiekt, zlokalizowany w województwie lubuskim, dostarczy na rynek w pierwszej fazie ponad 81 000 mkw. przestrzeni najmu.
Polski producent urządzeń i podzespołów elektronicznych zainwestuje pod Wrocławiemartykuł
Pokaż artykuł
Polski producent urządzeń i podzespołów elektronicznych zainwestuje pod Wrocławiem
Kolejna polska firma dołączyła do grona inwestorów WSSE "INVEST-PARK". Ostatnią w 2023 roku decyzję o wsparciu inwestycji od wałbrzyskiej strefy, w ramach Polskiej Strefy Inwestycji, otrzymała firma Radiotechnika Marketing z podwrocławskich Pietrzykowic.
Dwie kolejne polskie firmy ze wsparciem KSSE zainwestują w woj. śląskimartykuł
Pokaż artykuł
Dwie kolejne polskie firmy ze wsparciem KSSE zainwestują w woj. śląskim
Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna (KSSE) nie zwalnia tempa i wydaje kolejne decyzje o wsparciu dla polskich firm, które zamierzają zrealizować swoje nowe inwestycje na terenie województwa śląskiego, w ramach Polskiej Strefy Inwestycji.
REKLAMA